A+ A A-

CUPA ROMANIEI 2017

 

FITNESS JUNIOARE

1. MALI AMALIA - CSM BAIA MARE

2. BOGZA ALEXANDRINA - CSM IASI

 

BODYFITNESS JUNIOARE OPEN

1. PECSI NICOLETT - CSUCLUJ NAPOCA       

2. DUMITRU PETRUTA-CORINA - CSS5 BUCURESTI

3. BOKOR ILDIKO - ACS ENERGYFIT TG. MURES

4. ANGHELESCU MIRUNA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE +166 cm.

1. NICULAE PATRICIA - CSS5 BUCURESTI

2. STAN ANDREEA - CSM BISTRITA

3. OLTEAN CRISTINA - CSU TG. MURES

4. DRIMBA IOANA-MARIA - CS RAPID ORADEA

5. MURESAN MARIA - CS MADA&MARY FITNESS CLUJ NAPOCA

 

CULTURISM JUNIORI MICI 60 kg.

1. ARPASANU LUCIAN - CS FORTUS CALARASI

2. LEMNARU SEBASTIAN ADRIAN - CS DUMIGYM IANCA

3. BRATU AURELIAN-MIHAI - CS DUMIGYM IANCA

 

CULTURISM JUNIORI MICI 70 kg.

1. IGNATESCU DENIS - CS VOINTA SATU MARE

2. SONTICA CLAUDIU ANDREI - CS DUMIGYM IANCA

3. BRAESCU MIHAI - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

CULTURISM JUNIORI MICI +70 kg.

1. LOLICI RARES-CIPRIAN - CSM BISTRITA

2. MARIAN RAUL-ANDREASS - CS ALFA ZALAU

3. OPREA PAUL - CSS5 BUCURESTI

 

CULTURISM JUNIORI MARI 75 kg.

1. SZEREDAI KRISTIAN AKOS - CS ALFA ZALAU

2. HOJDEA IACOB-IONEL - CSM BISTRITA

3. ALEXANDRU VLAD OVIDIU - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4. PURGUI FLAVIU - CS VOINTA SATU MARE

 

CULTURISM JUNIORI MARI +80 kg.

1. PREDA FLORIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2. KALININ - CSU CLUJ NAPOCA

3. TAMASANU FLORIN - CS FORTUS CALARASI

4. BARBU MIHAI - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

BB CLASIC JUNIORI OPEN

1. GRAMADA DANIEL-IONUT - CS STEEL MAN TG. NEAMT

2. TITA RAZVAN - CSU CLUJ NAPOCA

3. TALPEANU OVIDIU - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4. RUS STELIAN-CLAUDIU - CS VOINTA SATU MARE

 

FITNESS JUNIORI OPEN

1. BUTOERU OVIDIU - CSUCLUJ NAPOCA

2. POPA ALEXANDRU - CSMIASI

 

MEN'S PHYSIQUE JUNIORI 178 cm.

1. ZAHARIA CLAUDIU-IONUT - CS STEEL MANTG. NEAMT

2. RUDARU EMANUEL - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3. SINESCU ALBERT - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4. CRISAN RAZVAN-CRISTIAN - ACS GREEN FIT ALBA IULIA

5. DAN CRISTI-FLORIN - CS TITANIC TG. MURES

6. HOGYES NIMROD - CS TITANIC TG. MURES

7. OLTEAN SERGIU - ACS ENERGYFIT TG. MURES

8. FRIM ALEXANDRU-CRISTIAN - CS BB LACTA TG. MURES

9. UNGUREANU ANDREI - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

10. HARKO SANDOR - CS TITANIC TG. MURES

 

MEN'S PHYSIQUE JUNIORI +178 cm.

1. DAVID ANDREI - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA

2. POPOVICI DORIAN - CSU CLUJ NAPOCA

3. NASCU ANDREIACS CHAMPIONS - GYM BUCURESTI

 

FITNESS SENIOARE OPEN

1. LACATARU DELIA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2. MALI AMALIA - CSM BAIA MARE

3. BOGZA ALEXANDRINA - CSM IASI

 

BODYFITNESS SENIOARE +166 cm.

1. BALMUS NADIA - CS CULURISTUL RM. VALCEA

2. STANCU MARIA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3. LUPU MARTINA - CSU ORADEA

4. MITRIA ALINA ELEONORA - CS HARD BODY BUCURESTI retras

 

BIKINI FITNESS SENIOARE 169 cm.

1. VASCU ALEXANDRA - CSM IASI

2. MICAESCU ELENA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI 

3. GALUSCA ANA-RALICA - CS STEEL MAN TG. NEAMT

4. BORGOVAN SILVIA-GEORGETA - CSM BISTRITA

 

BIKINI FITNESS SENIOARE +169 cm.

1. VAIDAHAZAN ALEXANDRA - CSU CLUJ NAPOCA

2. CRISAN IOANA - CSU CLUJ NAPOCA

3. SESERMAN RANIA-TIMEEA - ACS RETRO GYM TG. MURES

 

WOMEN PHYSIQUE SENIOARE OPEN

1. IACOB CLAUDIA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2. BUMB CRISTINA - CSU CLUJ NAPOCA

3. HADA RALUCA - CSU CLUJ NAPOCA

4. CIUHUTA ROXANA - CSU CLUJ NAPOCA

5. IHNATIUC NATALIA - ACS TIMFORTIS TIMISOARA retras

 

CULTURISM SENIORI 80 kg.

1. LUNGU ADRIAN - CS RAPID ORADEA

2. BOLAT ANDREI - ACS RETRO GYM TG. MURES

3. BOMPA CIPRIAN - CSU CLUJ NAPOCA

4. TONCEAN FLORIN - ACS ENERGYFIT TG. MURES

5. ELSHAER MOHAMED - CS ALFA ZALAU

6. CIUPITU IULIAN - CS ATLAS BRAILA

7. GARZO RAYMOND-CSABA - CS CENTURION SIBIU

 

CULTURISM SENIORI 90 kg.

1. NAGY SANDOR - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA retras

2. HEREDEU REMUS - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA retras

3. FARCAS COSMIN - ACS RETRO GYM TG. MURES retras

 

CULTURISM SENIORI +90 kg.

1. FORGACI HORATIU DUMITRU - CS VOINTA SEBASTIANO REGHIN

2. NOVAC IONUT - CS DUMIGYM IANCA

3. SUNEA RAZVAN - CS VOINTA SATU MARE

4. BUCUR ADRIAN - CS MADA&MARY FITNESS CLUJ NAPOCA

5. OLTEAN FLORIN-CRISTIAN - CS CENTURION SIBIU

6. BERTEANU RADU-PAUL - CS CENTURION SIBIU

 

BODYBUILDING CLASIC SENIORI +175 cm.

1. LUNGU ADRIAN - CS RAPID ORADEA

2. BOLAT ANDREI - ACS RETRO GYM TG. MURES

3. GRAMADA DANIEL-IONUT - CS STEEL MAN TG. NEAMT

4. PREDA RAZVAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5. VAKON ADRIAN - CS GOLD STAR BAIA MARE

6. SERBAN MARIUS - CS GOLD STAR BAIA MARE

7. STAMATE ALEXANDRU - CS STEEL MAN TG. NEAMT

 

MEN'S PHYSIQUE SENIORI 179 cm.

1. SPATARIU MARIUS - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2. CRISTEA NICOLAE - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3. ACSINTE BOGDAN-ALEX - CS STEEL MAN TG. NEAMT

4. SUCURTARDEAN ALEXANDRU - CSM BISTRITA retras

 

MEN'S PHYSIQUE SENIORI +179 cm.

1. NELEGA ANDREI - ACS ENERGYFIT TG. MURES

2. DOBROTA CRISTIAN - CSU CLUJ NAPOCA

3. BORDA TUDOR - CSU CLUJ NAPOCA

4. ROSCA VLAD - CS CENTURION SIBIU

 

GAMES CLASIC BODYBUILDING 175 cm.

1. RIZEA CONSTANTIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2. IONESCU BOGDAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3. SESTACOVSCHI ADRIAN - CS FORTUS CALARASI

 

GAMES CLASIC BODYBUILDING +175 cm.

1. UNGUREANU MATEI - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2. NOVAC IONUT - CS DUMIGYM IANCA

3. STOICA MARIUS - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

CULTURISM MASTERS 40-44 ani OPEN

1. VASUT SEBASTIAN - CSU CLUJ NAPOCA  

2. NAGY SANDOR - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA

3. SANTAVAN IOAN-DOREL - CS GOLD GYM SIMLEU SILVANIEI

 

CULTURISM MASTERS +45 ani OPEN

1. ANDRASONI FRANCISC - CS AMEFA ARAD

2. MIHAESCU VASILE - CS CULURISTUL RM. VALCEA

3. BERTEANU RADU-PAUL - CS CENTURION SIBIU

4. LASLO IOAN - CS GOLD GYM SIMLEU SILVANIEI

5. MURESAN MARIN - CS MADA&MARY FITNESS CLUJ NAPOCA retras

 

OPEN CULTURISM JUNIORI

IGNATESCU DENIS

 

OPEN MEN'S PHYSIQUE JUNIORI

DAVID ANDREI

 

OPEN BIKINI FITNESS SENIOARE

VAIDAHAZAN ALEXANDRA

 

OPEN MEN'S PHYSIQUE SENIORI

SPATARIU MARIUS

 

OPEN GAMES CLASIC BODYBUILDING

RIZEA CONSTANTIN

 

OPEN CULTURISM SENIORI

FORGACI HORATIU DUMITRU

 


Portik Marius - ofiţer de presă al FRCF / media@frcf.ro / +40 742 96 08 49


Federaţia Română de Culturism şi Fitness (FRCF) este afiliată IFBB (Federaţia Internaţională de Culturism şi Fitness), EBFF (Federaţia Europeană de Culturism şi Fitness), BBFF (Federaţia Balcanică de Culturism şi Fitness)


Persoane de contact:

Alexandru Badea - Secretar General FRCF / +4 0799 841 483secretariat@frcf.ro

Razvan Iancu - Referent FRCF / +4 0733 502 843 / contact@frcf.ro


Program cu publicul: luni - joi între 9.30 - 15:30 / vineri între 9.30 - 12:30

* programul nu este valabil în perioada competiţiilor din calendarul oficial al FRCF


Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2, Bucuresti, România


Cont LEI: RO39RNCB0082044176700001 deschis la BCR Unirea Bucureşti

Cont EURO: RO17RNCB0082044176700009  deschis la BCR Unirea Bucureşti

 C.I.F 4203598

 

INFO | ULTIMELE PUBLICATE

COMUNICARE | ULTIMELE PUBLICATE

Sponsor Principal al FRCF

pronutrition

PUB | SPORTLIFE

Sportlife

Pub | Brenntag

Pub | Pananata

Panatta

newsletter

Parteneri

xnutrition

fitclass

redisnutritie

protan

pro nutrition

natural_plus

 

Parteneri Media




parteneriate

frcfministerul tineretului si sportuluicosranadcfpaincsinms

Adresa:
Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2,
Bucuresti, Romania
Orar: L-V: 9-17
Telefon/ Fax:  021.317.04.00
+40733502843
Email:  contact@frcf.ro
www.frcf.ro
Cont LEI 
RO39RNCB0082044176700001
Cont EURO 
RO17RNCB0082044176700009
deschis la BCR Unirea Bucuresti
C.I.F
4203598

Localizarea sediului Federatiei Romane de Culturism si Fitness


Vizualizaţi FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE CULTURISM ŞI FITNESS pe o hartă mai mare
FRCF | 2013